آموزش تنظیم حمل و نقل و هزینه ارسال

آموزش تنظیم نوع حمل و نقل

 

 

آموزش تنظیم حمل و نقل و هزینه ارسال

 

برای اینکه بتوانید هزینه ارسال کالا را برای کل کشور برای پنل فروشگاهتون تنظیم کنید باید به صورت زیر عمل کنید. پس تا انتها موضوع آموزش تنظیم حمل و نقل و هزینه ارسال را مطالعه کنید.
1. ابتدا بر روی داشبورد کلیک کنید.
2. وارد قسمت تنظیمات شوید.
3. روی گزینه حمل و نقل کلیک کنید.
4. بر روی “گزینه اگر می خواهید از سیستم حمل و نقل قبلی استفاده کنید”کلیک کنید تا صفحه مورد نظر برای شما باز شود.
5. بعد از باز شدن صفحه مورد نظر، بر روی گزینه “فعال سازی حمل و نقل” کلیک کنید.
6. سپس روی گزینه “هزینه پیش فرض حمل و نقل” کلیک کنید و مقدار هزینه مورد نظر را که برای ارسال به کل کشور در نظر گرفتید را وارد کنید. به عنوان مثال: 15000 تومان. توجه داشته باشید که تمام هزینه ها را به صورت تومان وارد کنید.
7. در صفحه ای که مشاهده می کنید دو گزینه وجود دارد به نام “مبلغ اضافی طبق محصول” و “مبلغ اضافی طبق مقدار”که پیشنهاد می شود مقدار هزینه ای را وارد نکنید.
8. مهمترین مسئله ای که وجود دارد مدت “زمان پردازش” محصولی است که قرار است برای مشتری ارسال کنید. سعی کنید بیشتر از 1 روز کاری و یا 2-1 کاری نشود. هرچه زمان پردازش زودتر باشد تاثیر گذاری آن بر روی مشتری برای خرید بیشتر می شود.
9. گزینه بعدی که مشاهده می کنید “سیاست حمل و نقل” می باشد. در این قسمت باید ذکر کنید که ارسال از طریق پست انجام می شود و یا از طریق تیپاکس و یا پیک شهری. تا مشتری تصمیم بهتری برای این موضوع داشته باشد.
10. گزینه بعدی که مشاهده می کنید “سیاست باز پرداخت” می باشد. به عنوان مثال: هزینه ارسال به صورت آنلاین می باشد، را باید وارد کنید.
11. گزینه بعدی فعال کردن حمل و نقل از چه کشوری است. که باید بر روی ایران تنظیم کنید.
12. سپس روی گزینه “حمل و نقل به” کلیک کنید که مجدداٌ ایران را نتخاب کنید تا بتوانید استان ها را مشخص کنید و مبلغ آن را وارد کنید.
13. و در انتها بر روی گزینه “ذخیره تنظیمات” کلیک کنید. تا مقدار فیلدهایی که وارد کردید برای پنل شما تنظیم شود.

 

* توجه داشته باشید: اگر قرار است هزینه ارسال برای استان های دیگر تفاوت داشته باشد باید بر روی گزینه “ایالت” کلیک کنید و مقدار هزینه را به تومان وارد کنید. به عنوان مثال: 15000 تومان.
* نکته: سعی کنید هزینه ارسال ثابتی را برای کل کشور تنظیم کنید تا فروش بیشتری نسبت به رقبای خود داشته باشید.
دیدگاه شما
محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.