یک هفته ضمانت بازگشت

ضمانت بازگشت محصولات

آسودگی خاطر و رضایتمندی مشتریان همواره از الویت های اصلی جمعه بازار می باشد و فروشگاه جمعه بازار در این راستا تلاش می کند تا تمامی سفارشات در شرایط مطلوب و مورد انتظار به دست مشتری برسد.با این وجود ممکن است مشتریان محترم پس از خرید با مسائلی روبرو شوند که در چنین مواردی خدماتی در چارچوب خدمات پس از فروش در نظر گرفته شده است.

 

کلیه محصولات باید از نظر فیزیکی سالم به دست مصرف کننده برسند دارای گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی هستند و مشمول 7 روز مهلت تست و بازگشت کالا می باشند. همچنین برای تمامی محصولات، جمعه بازار ضمانت 7 روز را در نظر گرفته است.

قوانین بازگشت کالا

1. محصولات بهداشتی و پوشاک مانند ماشین های اصلاح سرو و صورت، انواع ماشین اصلاح بانوان، شکم بندهای لاغری و گن ها و … در صورت استفاده و یا کثیف شدن و بو گرفتن، خارج از گارانتی می باشند.

لوازم بهداشتی و پوشاک کثیف نشوند

2. کارتن محصولاتی که دارای پک و بسته بندی مخصوص به خود هستند باید سالم و بدون پاریگی و یا له شدگی باشند. در غیر این صورت خارج از گارانتی محسوب می شوند.

 

3. در صورتی که محصول عودت شده صرفاَ به دلیل عدم پسند و سلیقه مشتری باشد، می بایست کاملا سالم بوده و از نظر ظاهری، عملکرد و بسته بندی کاملا سالم به انبار جمعه بازار تحویل شود.

 

  • در مواقعی که محصول سالم است و صرفاَ مورد پسند مشتری نیست، هولگرام و پلمپ محصولاتی که دارای پلمپ شرکتی هستند نباید پاره شده و یا مخدوش شوند. در غیر این صورت به هیچ عنوان شامل گارانتی نخواهند بود.
جعبه محصول سالم باشد

4. در صورتی که محصول عودت شده حاصل از خرابی ذاتی و یا ظاهری قبل از تحویل گرفتن مشتری باشد، هنگام عودت، این گونه محصولات، نباید به غیر از خرابی اعلام شده از جانب مشتری محترم، خرابی جدیدی هنگام تحویل به انبار جمعه بازار داشته باشد. در غیر این صورت شامل گارانتی نخواهد بود.

 

  • به عنوان مثال: محصولی مانند اتو که از ناحیه دستگیره دچار مشکل بوده و از جانب مشتری محترم اعلام شده، نباید در هنگام تحویل به انبار جمعه بازار دارای شکستگی غیر از دستگیره باشد. لذا لازم است در هنگام بسته بندی برای عودت کالا دقت لازم از جانب مشتری محترم صورت گیرد.
سلامت محصول

5. به هیچ عنوان نباید روی محصول عودت شده، داخل آن و یا بسته بندی محصول، هیچ گونه نوشته ، خط خوردگی و برچسب و یا اثرات رطوبت وجود داشته باشد. .(در صورت لزوم توضیحات خود را پشت فاکتور خرید و یا قطعه کاغذی جداگانه بنویسید.

 

6. در صورتی که محصول به صورت اشتباه از سوی جمعه بازار ارسال شده و محصول دقیقا محصول سفارش داده شده روی سایت نیست، مشتری می تواند با اطلاع در ساعات اولیه محصول را بازگرداند.

 

  • در صورت اثبات این موارد هزینه ارسال آن به عهده جمعه بازار می باشد.

  • در صورتی که محصول عودت شده صرفاً بخاطر عدم پسند مشتری باشد هزینه عودت و بسته بندی به عهده مشتری محترم است. و در صورتی که محصولات ارسال شده از سوی جمعه بازار به صورت ارسال رایگان بوده باشد، هزینه ارسال نیز از مبلغ محصول عودت شده کم خواهد شد.

  • در صورتی که محصولات داری مشکل، ایراد فیزیکی و یا ذاتی باشند و شامل گارانتی بازگشت محصول شوند هزینه عودت اینگونه محصولات به عهده جمعه بازار می باشد.

  • تمامی ارسال ها جهت عودت محصولات باید از طریق پست سفارشی با بسته بندی اولیه (کارتن ارسالی توسط جمعه بازار) باشد. در غیر اینصورت هیچ گونه هزینه ای بابت عودت کالا به مشتری محترم برگشت داده نخواهد شد.

  • بسته بندی پستی محصول باید کاملاً سالم و بدون پارگی و لهیدگی باشد.
سالم بودن کارتن بسته بندی
مدت زمان بررسی و اعلام نتیجه از سوی واحد فروش جمعه بازار از تحویل گرفتن محصول توسط انبار به مدت یک هفته کاری خواهد بود.

 

اطلاعات پستی جهت عودت کالا :

آدرس: تهران – شهر چهاردانگه – شهرک قدس – خیابان شهید عباس نوروزی غربی – پلاک 24

کد پستی: 3319874794

راهنمای بازگشت کالا
راهنمای تصویری بازگشت کالا

دیدگاهتان را بنویسید