یک هفته ضمانت بازگشت

آسودگی خاطر و رضایتمندی مشتریان همواره از الویت های اصلی جمعه بازار می باشد و فروشگاه جمعه بازار در این راستا تلاش می کند تا تمامی سفارشات در شرایط مطلوب و مورد انتظار به دست مشتری برسد.با این وجود ممکن است مشتریان محترم پس از خرید با مسائلی روبرو شوند که در چنین مواردی خدماتی در چارچوب خدمات پس از فروش در نظر گرفته شده است.با وجود گستردگی محصولات در جمعه بازار کلیه محصولاتی که باید از نظر فیزیکی سالم به دست مصرف کننده برسند مانند کالاهای دیجیتال ، لوازم منزل ، سرو و پذیرایی ، لوکس و تزئینی ، لوازم برقی منزل ، لوازم شخصی برقی و غیربرقی ، عطر و ادکلن ، ورزش و سرگرمی ، ابزارسفر ، لوازم جانبی خودرو دارای گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی هستند و مشمول 7 روز مهلت تست و بازگشت کالا می باشند.و برای تمامی محصولات، جمعه بازار ضمانت 7 روز را در نظر گرفته است.

برای بازگشت کالا به موارد زیر توجه شود :

1.جعبه کالا سالم باشد.

2.کالا سالم باشد و شکستگی با خراشیدگی نداشته باشد.

3.قبل از ارسال کالا با جمعه بازار تماس گرفته شود تا هماهنگی های لازم صورت پذیرد و کالا را فقط از طریق اداره پست جمهوری اسلامی ایران به کد پستی 3319874794 و آدرس : (تهران _ بزرگراه آیت الله سعیدی _ چهاردانگه _ شهرک قدس خیابان شهید عباس نوروزی غربی پلاک 24) ارسال نمایید و تا رسیدن کالا به دست ما کد رهگیری را نزد خود داشته باشید.

4.در صورت مغایرت داشتن نوع کالا ظرف مدت کمتر از 24 ساعت به پشتیبانی جمعه بازار به شماره 02155276435 اطلاع دهید.

5.اگر کالایی دارای معایبی از قبیل روشن نشدن و هرگونه معایب ظاهری از جمله شکستگی ، خراشیدگی و … باشد ، خریدار موظف است کمتر از 24 ساعت از زمان تحویل با فروشگاه جمعه بازار تماس بگیرد و مشکل را اطلاع دهد تا راهنمایی های لازم صورت گیرد.

6.در صورتی که خرابی ذاتی باشد کالای معیوب با کالای سالم تعویض می گردد و یا در صورت ناموجود بودن کالا مبلغ به مشتری عودت خواهد شد.

7.در صورتی که خرابی ذاتی از استفاده نادرست مشتری باشد ، مورد تایید جمعه بازار نخواهد بود و همان محصول برای مشتری ارسال خواهد شد و کلیه هزینه های جابجایی به عهده مشتری می باشد.

8.محصولاتی که گارانتی اختصاصی دارند به همراه آن ها برگه گارانتی ارسال خواهد شد.

9.برای استفاده گارانتی محصولاتی که شامل گارانتی اختصاصی می باشند، خریدار موظف است محصول را به همراه برگه گارانتی و بسته بندی سالم به آدرس درج شده در برگه گارانتی ارسال نمایند.در غیر این صورت کالای مورد نظر شامل گارانتی نمی شود.

0
X