سبد خرید 0

شرایط گارانتی

شرایط گارانتی جمعه بازار

 

1)کالا سالم باشد و هیچ گونه شکستگی یا خراشیدگی نداشته باشد.

2)جعبه کالا سالم باشد.(این مورد برای کالاهایی است که دارای جعبه می باشند.)

3)مدت زمان گارانتی برای تعویض کالا به مدت یک هفته می باشد.

4)شرایط گارانتی محصولاتی که گارانتی اختصاصی دارند داخل صفحه همان محصول به طور کامل توضیح داده شده است.


شرایط بازگشت کالا


1)خواهشمند است قبل از ارسال کالا، با جمعه بازار تماس بگیرید تا هماهنگی های لازم صورت پذیرد و کالا فقط از طریق اداره پست جمهوری اسلامی ایران به کد پستی 3319874794 ارسال نمایید و تا رسیدن کالا به دست ما کد رهگیری را نزد خود نگه دارید.

2)در صورت مغایرت داشتن کالا با نوع سفارش ، ظرف مدت حداکثر 24 ساعت به پشتیبانی فروشگاه جمعه بازار به شماره 55276435_021 اطلاع دهید تا راهنمایی های لازم صورت گیرد.

3)اگر کالایی دارای معایبی از قبیل روشن نشدن و هرگونه معایب ظاهری از جمله شکستگی ، خراشیدگی و … باشد ، خریدار موظف است کمتر از 24 ساعت از زمان تحویل با فروشگاه جمعه بازار تماس بگیرد و مشکل را اطلاع دهد و پس از بررسی های انجام گرفته توسط کارشناسان فنی مبنی بر بازگرداندن کالا ، شما می توانید طبق بند 1 از شرایط بازگشت کالا آن را به انبار جمعه بازار ارسال نمایید و زمانی که کالای شما به تیم فنی تحویل داده شود ، بررسی های لازم صورت خواهد گرفت و نتیجه از طرف تیم مشتریان به شما اعلام می گردد.در این حالت با توجه به نوع مشکل کالا از طریق روش های زیر به شما پاسخ داده خواهد شد.

1)در صورتی که خرابی ذاتی باشد کالای معیوب با کالای سالم جایگزین شده و برای مشتری ارسال خواهد شد و یا در صورت ناموجود بودن کالا ، مبلغ آن به مشتری عودت خواهد شد.

2)در صورتی که خرابی ناشی از استفاده نادرست مشتری باشد ، مورد تایید جمعه بازار نخواهد بود و همان محصول برای مشتری ارسال خواهد شد و کلیه هزینه های جابجایی به عهده مشتری می باشد.

3)محصولاتی که گارانتی اختصاصی دارند به همراه آن ها برگه گارانتی ارسال خواهد شد.

4) محصولات بهداشتی در صورت استفاده خارج از گارانتی می باشد.

5)در صورت خرابی ذاتی یا فنی محصولاتی که گارانتی اختصاصی دارند خریدار موظف است طبق بند سوم از شرایط بازگشت کالا آن محصول را به همراه برگه گارانتی شده به انبار جمعه بازار ارسال نماید در غیر این صورت کالای مورد نظر مورد گارانتی قرار نمی گیرد.

راهنمای بازگشت کالا
راهنمای تصویری بازگشت کالا
برگشت به بالا