شرایط گارانتی جمعه بازار

شرایط ارسال و گارانتی جمعه بازار

* توجه داشته باشید تمام محصولات اعم از لوازم دیجیتال، لوازم برقی منزل، لوازم ورزشی و … قبل از ارسال، توسط کارشناسان جمعه بازار از نظر صحت و سلامت فیزیکی تست می شوند.

قوانین ارسال جمعه بازار

تمامی ارسال های عمده (حجم بالا) برای استان تهران به صورت ارسال با پیک (اسنپ یا تپسی) انجام می شود و تمامی سفارشات عمده (حجم بالا) استان های دیگر توسط باربری ارسال خواهند شد.

قوانین ارسال تک فروشی

  • تمام سفارشات با حجم پایین به صورت پیش فرض برای کل کشور با پست  ارسال خواهد شد.
  • بازه زمانی ارسال برای تمامی استان های کشور 3 الی 7 روز کاری می باشد.

* توجه داشته باشید که اگر گزینه ارسال با پست را انتخاب کرده باشید اما اندازه سفارش شما حجم زیادی را اشغال کرده باشد و بسته بزرگ باشد یا سفارش شما بیشتر از یک کارتن باشد (یعنی تعداد اقلام زیاد باشد)، برای استان های غیر از تهران با باربری و برای استان تهران با پیک ارسال خواهد شد.

قوانین ارسال عمده فروشی

  • نکته 1: هزینه ارسال از انبار تا باربری بر روی فاکتور درج خواهد شد و از باربری تهران تا شهر مقصد به صورت پس کرایه بوده به عهده مشتری محترم می باشد.
  • نکته 2: تمامی سفارشاتی که به صورت باربری ارسال می شوند، تصویر بیجک آن ها برای مشتری ارسال خواهد شد. برای دریافت بیجک به شماره 09122011014 از طریق تلگرام یا واتساپ پیام دهید. (توجه نمایید نام و نام خانوادگی، شماره تماس ثبت شده در فاکتور هنگام ارسال تصویر بیجک را اعلام نمایید.)

 

* تمامی محصولات جمعه بازار شامل ضمانت 6 روزه عودت می باشند. در صورتی که مشتری نیاز به عودت کالا داشته باشد، هزینه بازگشت و در صورت نیاز ارسال مجدد به عهده مشتری محترم خواهد بود.

 

ضمانت محصولات خاص

  • پوشاک در صورت استفاده و خروج از بسته و پلمپ به هیچ عنوان پس گرفته نمی شود.
  • لوازم برقی تماماٌ تست شده و سپس برای شما ارسال خواهند شد. اما در صورت وجود مشکل احتمالی در این محصولات مشتری محترم باید پس از دریافت سفارش خود خرابی را به پشتبانی اعلام کند در غیر این صورت و پس از گذشت چند ساعت از دریافت سفارش و عدم اعلام خرابی از سوی خریدار هیچگونه گارانتی شامل نمی شود.
  • تمام محصولات هنگام ارسال تست می شوند و با بسته بندی مناسب برای مشتریان محترم ارسال خواهند شد. اما در صورت هرگونه مشاهده خرابی، اشکال، شکستگی و … مشتری محترم باید در ساعات اولیه تحویل سفارش، مشکل را اعلام کند. در غیر این صورت شامل گارانتی جمعه بازار نمی شود. 

 

شرایط ارسال

سفارشاتی که نزدیک به ایام نوروز می باشد به دلیل حجم بالای ارسال توسط اداره پست از تاریخ 23 اسفند ماه تا 15 فروردین ارسال نمی شوند و بعد از ایام نوروز شروع به توزیع می شوند.

 

*** جمعه بازار به عنوان یک فروشگاه واسط بوده و محصولات خود را از فروشگاه های مختلف توسط فروشنده های مختلف ارسال میکند و طبیعی است که اطلاعات مورد نیاز برای ارسال سفارش شما را به فروشنده های ارسال کننده بدهد.