فروشگاه خودتو راه بنداز

با تغییر سبک فروش، دیگر نمی توان در یک فروشگاه کوچک نشست و فروش خوبی داشت. از سویی تأمین کالا یکی از سخت ترین موارد برای داشتن یک فروشگاه موفق است. امروزه برای سود بیشتر و زنده نگه داشتن کسب و کار، نیاز به ارائه گسترده محصولات است. جمعه بازار بستر مناسبی را برای تأمین محصولات شما و ارسال آن به سراسر کشور فراهم می کند. با جمعه بازار جهانی بفروشید و جهانی سود کنید.

در جمعه بازار می فروشم چون ...

کاهش هزینه‌های جانبی فروش تا کمترین مقدار

بیش از هزاران محصول متنوع با بهترین قیمت ها

ارسال کالا و محصولات به سراسر کشور، حتی روستاها

آموزش رایگان فروش آنلاین و استفاده از پنل فروشندگان

فروش محصولات به صورت 24 ساعته در هر ساعت از شبانه روز

ثبت‌ نام سریع و راه اندازی پنل همکاران در کمترین زمان

راه اندازی یک کسب و کار عالی بدون هیچ سرمایه ای !

این ویدیو شامل یک پیشنهاد عالی برای شماست که به دنبال راه اندازی یک کسب و کار پر سود هستید.

در این ویدیو، با ما همراه باشید.

تمامی افراد جامعه به خصوص افرادی که به دنبال شغل مناسب و بدون نیاز به سرمایه می گردند می توانند در این سیتم فعالیت کنند. سیستم همکاری در فروش جمعه بازار به ویژه برای دانشجویانی که نیاز به شغل پاره وقت دارند بسیار مناسب است. این شغل برای بانوان خانه دار که امکان کار تمام وقت و خارج از منزل ندارند نیز بسیار مناسب است.

یکی از مهم ترین مؤلفه های اصلی فروشگاه اینترنتی، تأمین محصولات مناسب، با کیفیت و با قیمت مناسب است. همچنین ارسال به موقع سفارشات و بسته بندی مناسب نیز موضوعات مهمی هستند که باید در یک فروشگاه اینترنتی استاندارد مورد توجه قرار گیرند. با فروشندگی در جمعه بازار تمامی این محاسن یکجا در اختیار فروشگاه شما قرار خواهد گرفت. قیمت مناسب محصولات در جمعه بازار باعث قدرت فروش فروشندگان خواهد شد و مقدار فروش بالایی را تجربه خواهند کرد. نکته بارز این سیستم، اختصاص سود مناسب به فروشندگان عزیز است که باعث می شود این شغل به عنوان کسب و کار اصلی مناسب نیز شناخته شود.

جمعه بازار یک سیستم تأمین کالا و خدمات فروشگاهی برای فروشندگان عزیز ایجاد خواهد کرد که بتوانند به راحتی فروشگاه اینترنتی خود را در بستر های مختلف راه اندازی کنند. فروش محصولات می تواند در بستر سایت های فروشگاهی و حتی سایت های غیر فروشگاهی شخصی، سایت های فروشگاهی مارکت پلیس بزرگ مثل با سلام و …، تلگرام، واتساپ و اینستاگرام و دیگر شبکه های اجتماعی انجام شود.

میزان سود هر فروش برای همکاران فروش 7 درصد از کل مبلغ محصول می باشد که در مورد برخی از محصولات مثل مواد غذایی این درصد متغییر خواهد بود. فروشندگانی که از لینک ارجاع همکار جذب مشتری می کنند، علاوه بر 7 درصد در اولین فروش برای مشتری مشخص، 2 درصد نیز به صورت دائمی از فروش های بعدی همان مشتری در صورتی که از طرق دیگر وارد سایت شده و خرید کند بهره مند خواهند شد.

0 +
فروش روزانه
0 +
بازدید کننده روزانه
0 +
میانگین فروش به میلیون

تماس با جمعه بازار  02155276435

کلیه حقوق این سایت متعلق به جمعه بازار می‌باشد.

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.